Strona główna

Brenna Historia
Szlaki piesze
Trasy rowerowe
Narty
Obiekty sportowe
Noclegi
Schroniska
Dojazd PKS, PKP
Ważne adresy
Plan Brennej
Mapa on-line
Przewodniki i mapy
Przewodniki i mapy
Porady Bezpieczeństwo w górach
Odzież turystyczna
Tkaniny
Podhalanka.pl
wstecz

Park Turystyki w Brennej

Położony w samym centrum Brennej Park Turystyki zachwyca zielenią, miejscem na spacery oraz „kącikiem” dla najmłodszych. Różnobarwny i wszechstronny plac zabaw dla dzieci przyciąga spragnionych zabaw milusińskich. W okresie letnim organizowane tam są animacje dla dzieci, zabawy i konkursy. W parku można „spotkać” maskotkę Utopca - Gazdę Brennicy, przy której pamiątkowe zdjęcia to już praktycznie tradycja.
Utopiec - Gazda Brennicy Pole do mini-golfa
Kolejnym istotnym elementem parku są obiekty sportowe. Należy do nich boisko wielofunkcyjne, boisko do piłki plażowej, pole do mini-golfa, a w miesiącach zimowych - lodowisko. Organizowane są tu rywalizacje i turnieje sportowe, wieloboje, dyskoteki na lodowisku i inne wydarzenia.
Boisko do piłki plażowej Lodowisko w Brennej
W Parku Turystyki odbywają się różnego rodzaju imprezy. Zwolennicy tradycji i góralskiej muzyki koniecznie powinni wziąć udział w „Nocy Świętojańskiej”, „Dożynkach Ekumenicznych” lub Wojewódzkim Przeglądzie Wiejskich Zespołów Artystycznych. Energetyzującym wydarzeniem, które przyciąga coraz większą rzeszę miłośników nowoczesnych brzmień, jest Laser Party.
Amfiteatr w Brennej Koncert
W parku nie brakuje też miejsc, w których można się posilić i spędzić miłe chwile. Liczne ogródki i punkty gastronomiczne oferują potrawy z grilla, zimne napoje i oczywiście piwo. Ci, którzy chcieliby w parku odpocząć, znajdą chwilę spokoju w zielonych alejkach.
Park Turystyki Park Turystykiwstecz

Ustroń
Wisła
SzczyrkGaleria zdjęć
Jesień w górach

Przyroda - Galeria zdjęć

Pogoda
Górska Odznaka Turystyczna PTTK

Ciekawe strony


O serwisie   |   Kontakt   |   (c) Copyright BeskidSlaski.pl 2004 - 2016