Strona główna

Wisła Historia
Szlaki piesze
Trasy rowerowe
Obiekty sportowe
Noclegi
Schroniska
Dojazd PKS, PKP
Ważne adresy
Plan Wisły
Mapa on-line
Przewodniki i mapy
Przewodniki i mapy
Porady Bezpieczeństwo w górach
Odzież turystyczna
Tkaniny
Podhalanka.pl
wstecz

Witamy w serwisie internetowym BeskidSlaski.pl!

Serwis poświęcony został Beskidowi Śląskiemu - jednemu z najpiękniejszych i najciekawszych regionów turystycznych w Polsce. Naszym celem jest tworzenie witryny internetowej stanowiącej źródło praktycznych informacji turystycznych, które ułatwią zaplanowanie wypoczynku w górach.

Serwis podzielony jest na cztery główne sekcje poświęcone najpopularniejszym miejscowościom turystycznym regionu - Ustroniowi, Wiśle, Brennej oraz Szczyrkowi. W sekcjach tych znajdziecie praktyczne informacje dotyczące poszczególnych miasteczek: listę atrakcji turystycznych, bogato ilustrowane opisy szlaków pieszych i rowerowych, informacje o schroniskach i noclegach, galerię zdjęć i inne materiały.

Staramy się propagować aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia. Aby zachęcić Was do organizowania częstych wycieczek w góry, zamieściliśmy w serwisie mnóstwo zdjęć przedstawiających malownicze krajobrazy Beskidu Śląskiego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami szlaków turystycznych, uzupełnionymi licznymi fotkami. Koniecznie zajrzyjcie też do galerii zdjęć (innej dla każdego miasteczka).

Turystyka górska jest świetnym sposobem spędzania wolnego czasu. W Beskidzie Śląskim każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy szlaki przemierzać będziecie pieszo, na nartach czy na rowerze, zawsze towarzyszyć Wam będą piękne widoki. Beskidzkie panoramy naprawdę cieszą oczy, a górska przyroda pozwala się wyciszyć i odpocząć. Beskid Śląski zaprasza - warto przyjechać i poznać jego walory!

Twórcy serwisu BeskidSlaski.pl


Prawa autorskie - (c) Copyright
Uprzejmie informujemy, że wszelkie materiały (teksty, zdjęcia, grafiki) opublikowane w serwisie BeskidSlaski.pl stanowią własność serwisu BeskidSlaski.pl i objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie, przetwarzanie, reprodukowanie lub jakiekolwiek wykorzystywanie niniejszych materiałów wymaga pisemnej zgody właścicieli serwisu.


wstecz

Ustroń
Brenna
Szczyrk


Galeria zdjęć
Jesień w górach

Przyroda - Galeria zdjęć

Pogoda
Górska Odznaka Turystyczna PTTK

Ciekawe strony


O serwisie   |   Kontakt   |   (c) Copyright BeskidSlaski.pl 2004 - 2016